Toplantı Odası Tabelası

Ürünlerimizin tasarımı ve imalatı bize aittir.
Ürünlerimiz kurumsal kimliğinize değer katar
Sorularınız için: Faruk Bey: 0535 747 7284
Siparişleriniz: kapitabela@gmail.com

Ahşap çerçeveli, Sürgülü, Toplantı Odası Tabelası

Toplantı Odası Tabelası

Toplantı odası tabelası, kabartma harfli, sğrgülü sistem.

 

23×23 cm ebadında. Mat gümüş eloksalli alüminyum zemin üzerine 3D prizmatik krom kaplı harfler.Sürgülü  sistem. Prestij ürünü.

Alümnyum zeminli, meşgul müsait durumunu gösteren Toplantı Odası Tabelası

Sürgülü, Toplantı Odası Tabelası

Toplantı odası tabelası, sürgülü toplantı odası tabelası, meşgul serbest, müsait

 

 

 

Toplantı odası tabelası tasarımlarımız görsel baskısı, çerçevesi, pratik kullanımı ile tam olarak istenilen mesajı vermenizi sağlar. Kurumsal kimliğinizi öne çıkaran toplantı yapılacak müşterileri etkileyecek ve toplantı zamanını kolaylıkla belirtebileceğiniz şık ve pratik toplantı odası tabelası seçenekleri sunuyoruz.

Ahşap desenli çerçeve, kaliteli görsel baskı, İngilizce ve Türkçe yazılar, pratik kullanım özellikleri ile iddialı tasarımlarımızı kullanarak kurumsal kimliğinize değer katabilirsiniz.

Toplantı odası tabelası firmanızın kurumsal kimliğini tanıtan en önemli araçlardan biridir. Bu nedenle kurumsal kimliğinize uygun, modern tasarım özelliklerine sahip toplantı odası tabelası seçimi yapmalısınız. Toplantı odası tabelası tasarımlarımız modern ve pratik kullanım özelliklerine sahip özel tasarımlardır. Toplantı odası tabelası ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun görsel ve kalite ile iş hayatında fark yaratmanızı sağlar.

 

 

Toplantı Odası Tabelası Örnekleri

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi alın. Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği