Metal Etiketler

Firmamız her ihtiyaca göre metal etiketler, paslanmaz etiketler, asit indirme etiketleri, pirinç etiketleri, alüminyum etiketler ve asit indirme vana etiketleri üretmektedir. Daha önce yaptığımız metal etiket çalışmalarıyla ilgili görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Etiketler: metal etiket, metal etiket imalatı, metal etiket anadolu yakası, asit indirme metal etiket, metal etiket baskı, metal etiket yapan firmalar, metal etiket kartal, metal etiket krom, metal logo etiket, metal etiket nedir, metal etiket nasıl yapılır, metal numara etiketi, oval metal etiket, metal etiket plaket, paslanmaz metal etiket, paslanmaz etiket, paslanmaz çelik etiket, paslanmaz kablo etiketi, paslanmaz metal etiket, paslanmaz krom etiket, paslanmaz çelik kablo etiketi, pirinç etiket, pirinç etiket fiyatları, asit indirme pirinç etiket, pirinç plaket, alüminyum etiket, metal etiketler, paslanmaz  etiket

 

Sorularınız için: Faruk Bey  0535 747 7284  Sipariş için: kapitabela@gmail.com

Vanalara takılan, Asit indirme, Paslanmaz Etiket, Metal Etiket, Metal Etiketler

Vanalar için, Paslanmaz, Metal Etiket

Asit indirme, Paslanmaz Etiket

Paslanmaz üzerine, asit indirme, logo çalışması

Asit indirme, Pirinç Plaket

Asit indirme, Pirinç Etiket

Asit indirme, Metal Etiketler

Paslanmaz, Metal Etiket

Demir üzerine, asit indirme, Metal Etiket

Demir, Metal Etiket

Demir, Asit indirme, metal etiket

Demir, Metal Etiketler

Paslanmaz üzerine, asit indirme etiket

Paslanmaz, Metal Etiket

Ahşap, lazer markalama etiket

Paslanmaz, acil butonu

Paslanmaz, Asit İndirme, seviye cetveli

Paslanmaz, seviye çubuğu

Pirinç, asit indirme, Metal Etiket

Pirinç, Metal Etiket

Pirinç, Metal Plaket

Pirinç, Metal Etiket

Asit indirme, Paslanmaz Metal Etiket

Paslanmaz Etiket

Asit indirme, Oval gemi künye plaketi

Pirinç, Gemi Künye Plaketi

Paslanmaz, Oval, Gemi Künye Plaketi

Paslanmaz, Gemi Künye Plaketi

Yuvarlak, vana, Paslanmaz Etiketler

Vana, Paslanmaz Etiketleri

Bakır, asit indirme, Metal Etiket

Bakır, Metal Etiket

Pleksi Etiket. Uv baskılı pleksi etiket

316 paslanmaz dan yapılmış, asit indirme, vana etiketi

316 paslanmaz, vana etiketi, asit indirme etiket

Endüstriyel ortam koşullarına uygun marka, logo ve işaretleri koruyan metal etiket çeşitlerimiz özel yüzey işlemleri uygulanarak üretilmektedir. Farklı kullanım alanları için özel olarak tasarlanan metal etiket modellerimiz yüksek ısıya, sert yüzeylere, farklı endüstriyel ortam koşullarına dayanıklı yüksek kalite ürünlerdir. Metal etiket tasarımlarımız hem görsel tasarım açısından hem de dayanıklılık açısından yüksek kalitede ürünlerdir.

İstenilen şekil ve renk özelliklerinde alüminyum, pirinç, asit indirme, paslanmaz metal, vana etiketleri gibi farklı ihtiyaçlara yönelik özel tasarım metal etiket tasarım ve üretimi yapmaktayız. Uyarı, tanıtım, açıklama, yönlendirme gibi ihtiyaçlara cevap veren metal etiket tasarımlarımız endüstriyel çalışma koşullarına uygun olarak yüksek kalite standartları ile üretilmektedir.

Metal Etiket Çeşitleri Nelerdir

Metal etiket çeşitlerimiz metal üzerine asit indirme, baskı tekniği gibi yüzey işlemleri uygulanarak farklı koşullara dayanıklı olarak üretiliyor. Metal etiket çeşitlerimiz arasında pirinç etiketler, paslanmaz etiketler, alüminyum etiketler, asit indirme etiketleri, asit indirme vana etiketleri gibi farklı tasarımlar bulunuyor.

Özel kesim metal etiketler, düz kesim metal etiketler, delikli ya da deliksiz metal etiketler gibi farklı özelliklerde metal etiket tasarımlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Paslanmaz etiket tasarımlarımız dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık ve uzun süre kullanım performansı sunar. Endüstriyel çalışma koşullarının zor şartlarına dayanıklı metal etiket çeşitlerini firmanıza özel tasarım olanaklarıyla sunuyoruz.

Alüminyum Metal Etiket Nerede Nasıl Kullanılır

Alüminyum metal etiketlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Ürünlerin tanıtımı, kullanım için açıklayıcı bilgiler, seri numaraları, ürün özellikleri gibi açıklayıcı bilgiler alüminyum etiket üzerinde yer alır. Alüminyum metal etiketler pirinç ya da çift taraflı bant ile istenilen yüzeye monte edilerek kullanılır. Dış etkenlere ve değişiklilerle karşı metal etiket ürünlerimiz maksimum dayanıklılık gösterir.

Alüminyum metal etiket ürünlerin özellikleri ve tanıtımı, seri numaraları, imal yılı gibi tüketiciye verilecek bilgileri uzun süre yok olmadan ürün üzerinde yer almasını sağlar. Aynı zamanda reklam ve tanıtım için de önemli bir araçtır. Bu nedenle metal etiket tasarımları firmanın reklamını yapacak görsel yaratıcılığa da sahip olmalıdır.

Metal Etiket Özellikleri Nelerdir

Metal etiket ısıya karşı yüksek dirençlidir. Metal etiketin kırılganlığı yoktur. Metal etiket üzerindeki boya uzun yıllar dayanıklıdır. Metal etiketler istenilen yüzeye kolay monte edilir. Metal etiketler farklı hava şartlarında güvenle kullanılabilir. Metal etiket üzerine istenilen tüm bilgiler işlenebilir. Metal etiketler nerede kullanılırsa kullanılsın çok uzun ömürlüdür.

Metal etiket tasarımlarımız arasında yer alan asit indirme etiket en çok tercih edilen metal etiket modelleri arasında yer almaktadır. Reklam ve görselliği uzun süre sunmanızı sağlayan özel metal etiket tasarımlarımız ürün özelliklerine ve ortam özelliklerine uygun olarak farklı yüzey şekillendirme uygulamaları ile üretilmektedir. Kaliteli, dayanıklı ve görsel olarak etkileyici metal etiket tasarım ve üretim hizmetimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.