Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği

Kurumsal kimliğinize yakışacak, değer katacak, Kapı Tabelaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

Sorularınız için, Faruk Bey: 0535 747 7284  Siparişleriniz: kapitabela@gmail.com

 

Yazısı değişebilen, bombeli, Kapı Tabelası

Bombeli, Kapı Tabelası. 10×25 cm. Yazılar değiştirilebilir. Yapışkanlı cırt bantlar ile, cama veya duvara demonte montaj

Yazısı değiştirilebilen, mavi zeminli, Kapı Tabelası

Bombeli, Kapı Yanı Tabelası

Pleksiden yapılmış, kapı tabelası.

Pleksi, Kapı Tabelası. 17×27 cm. Altlık 4 mm alüminyum kompozit. Ön panel 5 mm şeffaf pleksi. Yazılar arkadan UV baskı. Yapışkanlı cırt bant ile duvara veya cama, demonte montaj.

Şeffaf pleksiden yapılmış, Kapı Tabelası.

Pleksi Kapı Tabelası, Detay

Alüminyum zeminli, kabartma harfli, Kapı Tabelası

Kabartma yazılı, Ofis Kapı Tabelası

Alüminyum zeminli, kabartma harfli, Kapı Yanı Tabelası

Kapı Tabelası, kabartma harfli

Ahşap desenli, Kapı Tabelası

Ofis Kapı Tabelası,ahşap desenli

Alüminyum, Kapı Levhası

Kapı Yanı Tabelası

Ağaç desenli, Ofis Kapı İsimliği

Ofis Kapı İsimliği, ahşap desenli

Kapı yanına asılan, koridor Kapı Tabelası

Koridor, Kapı Tabelası. 15×25 cm. Malzeme alüminyum kompozit levha. Duvara dubelli vidalı montaj.

Kapı üstüne takılan, Koridor kapı tabelası.

Koridor, Kapı Tabelası. Koridor başından tüm birimleri görebilirsiniz.

Zemin 4 mm alüminyum kompozit panel. Yazılar Uv baskı. Personel isimleri değiştirilebilir.

Alüminyum zeminli, kapı tabelası. Ofis kapı tabelası.

Temalar uv baskılı, Ofis Kapı levhası

Kapı Yanı Tabelası, Ofis Kapı Tabelası

Gümüş çerçeveli, Okul Kapı Tabelası

Okul Kapı Tabelası, Müdür Tabelası

Çerçeveli, Okul Tabelası

Okul Kapı Tabelası,

Çerçeveli, Dersik Kapı Tabelası

Sınıf Kapı Tabelası

Etiketler:

Okul Kapı Tabelası, Sınıf Kapı Tabelası Fiyat, Okul Kapı Tabelası Ölçüleri, Ofis Kapı İsimliği, Pleksi Kapı Tabelası, Kapıya Asılan Tabela, Avukat Kapı Tabelası, Ahşap Kapı Tabelası, Apartman Kapı Tabelası, Bombeli Kapı Tabelası, Cam Kapı Tabelası, Doktor Kapı Tabelası, Dış Kapı Tabelası, Kapı İsimlik Fiyatları, Pleksi Kapı Tabelası Fiyat, Ofis Kapı Tabelası Fiyat, Derslik Kapı Tabelası, Kapı Girişi Tabela, Kapı Giriş İsimliği , Işıklı Kapı Giriş tabelası, Kapı İsim Tabelası, Kapı İsimlik Tabelası, Kapı İsimlik Tabela, Kapı İsimlik tabelaları, İşyeri Kapı Tabelası, Kapı Kenarı İsimlikleri, Küçük Kapı Tabelası, Müdür Kapı Tabelası, Metal Kapı İsimlik, Kapı Yanı Tabelası, Kapı İsimlikler, Kapı Levha, Mimari Yönlendirme, Alüminyum Kapı Tabelası, Okul Kapı Tabelaları, Sınıf Kapı Tabelaları, Derslik Kapı Levhası, Kapı Tabelaları, Kapı Levhaları, Kapı İsimlik, Kapı İsimliği Modelleri, Ofis Kapı Tabelaları, Ofis Kapı İsimlikleri, Kapı Yanı Tabela, Hastane Koridor Tabelası, Kapı Tabelası, Kapı Tabela

 

 

Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği

Hastanelerde, okullarda, kurumsal şirketlerde kullanılan kapı tabelaları ziyaretçilerin aradıkları yeri ve kişiyi bulmaları için özel olarak tasarlanmaktadır. İş yerlerinde istenilen bölüm ya da odayı kolaylıkla bulmayı sağlayan kapı tabelası ürünlerimiz şirket logosu, kapı numarası ya da istenilen başka tasarım özellikleriyle üretilebilmektedir.

Kapı tabelası ve kapı isimliği farklı model, renk, desen ve özelliklerde tasarlanmaktadır. Kullanım kolaylığı ve kalite açısından yüksek performans sunan kapı isimliği ve kapı tabelası tasarımlarımız, kullanılacak mimarinin özelliklerine göre üretilebiliyor. Tanıtıcı, açıklayıcı, yön gösteren kapı tabelalarını ihtiyaç duyulan iş sahası özelliklerine göre farklı modellerde sunuyoruz.

Kapı Tabelası ve Kapı İsimliği Özellikleri

Kapı tabelası ve kapı isimliği iş yerlerinde kullanılması zorunlu yönlendirme ve tanıtma araçlarıdır. Kapı tabelası ve kapı isimliği tasarımlarımız kullanım açısından kolay ve kalite açısından da uzun süre dayanıklıdır. Kapı isimliği aranan departman ve aranan görevli kişiyi rahatlıkla bulmayı sağlayacak şekilde tasarlanır. Duvara ya da cama kolaylıkla monte edilebilen kapı isimliği çeşitlerimiz istenildiğinde değiştirilebilme olanağı sunar.

Şık ve pratik Ofis Kapı Tabelası tasarımlarımız istek ve ihtiyaç doğrultusunda arzu edilen niteliklerde üretilebilir. Yapışkanlı, çift taraflı bantlar sayesinde cama ya da duvara yapıştırılabilen kapı levhaları gerektiğinde sökülüp istenildiği gibi değiştirilebilir. Kapı isimliğinde istenilen değişiklikleri yapmak oldukça kolaydır. Kapı tabelası ve kapı isimliği ürünlerimiz kullanılan alan ve ihtiyaç duyulan hizmet standartlarına uygun tasarımlarla sunulmaktadır.

Kapı yanı tabelası Nasıl Kullanılır

Kapı levhası yönlendirme, açıklama, isim, numara, tanıtım gibi bilgileri sağlar kurumsal ve özel iş yerlerinde zorunlu hale gelmiştir. Kapı levhası modellerimizden seçim yapıp şirket logosu, numara, isim gibi bilgileri yazdırarak kapı levhalarını istediğiniz alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kapı levhası ürünlerimizin montajı ve kullanımı oldukça kolaydır.

Kapı levhasının sağ ve solunda görselin basılı olduğu kartonu yerleştirebileceğiniz kanallar bulunur. Görselin yazılı olduğu kartonu kamburlaştırarak kanallardan kolaylıkla geçirip yerleştirebiliyorsunuz. Kapı levhası arkasındaki çift taraflı bant açılarak istenilen yere monte edilebiliyor. Hem ilk montaj hem de genel kullanım açısından şık pratik çözüm sunan kapı levhası ürünlerimiz yüksek kalite standartlarıyla sunulmaktadır.

Kapı Tabelası ve İsimliği Nasıl Olmalıdır

Kapı yanı tabelaları, her şeyden önce kaliteli ve kullanım kolaylığı sunan bir ürün olmalıdır. Kapı tabelasının şekline, rengine ve tasarım özelliklerine kullanılacağı mimari yapının özelliklerine ve iş alanın koşullarına göre karar verilir. Kapı tabelasında yönlendirme ve açıklama herkesin anlayacağı şekilde olmalıdır.