Kapı Numaraları

 

 

 

Firmamız birçok kamu kurum, kuruluş ve özel sektör için ihtiyaca özel kapı numaraları üretmektedir. Oteller, okullar, bankalar ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için kapı numaraları üretmekteyiz. Aşağıda üretimini gerçekleştirdiğimiz kapı numaralarından bazı örnekler bulabilirsiniz.

Sorularınız için Faruk Bey 0535 747 7284  Siparişleriniz: kapitabela@gmail.com

Etiketler: Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası, Işıklı Kapı Numarası, Otel Oda Numarası, Kapı Numaraları, Ofis Kapı Numarası, Sınıf Kapı Numarası

Kabartma rakamlı, otel kapı numarası, daire kapı numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası

Pleksiden yapılmış, kapı numarası

Pleksi, Kapı Numarası

Braille alfabeli, bombeli kapı numarası

 

Etiketler:

Otel Kapı Numarası, Oda Kapı Numarası, Kapı Numarası, Işıklı Kapı Numarası

Otel Oda Numarası, Kapı Numaraları, Ofis Kapı Numarası

 

Kapı Numaraları

Kapı numaraları tasarımlarımız kullanıldığı alana özgü stillerde, yaratıcı ve kaliteli tasarım özelliklerine sahiptir. Oteller, bankalar, okullar, konutlar gibi farklı mimari özelliklere ve farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden Kapı numarası tasarımlarını yüksek kalite standartlarıyla üretmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz kapı numaraları bulundukları alanlarda kaliteyi arttıran ve mimariye değer katan tasarımlardır.

Ofis Kapı Numaraları ofislerin dış kapılarında, iç kapılarında, otellerin odalarında, bina, iş merkezi gibi alanlarda farklı tasarım özellikleriyle kullanılmaktadır. Otel Kapı Numaraları özellikle etkileyici tasarımlara sahip olmalıdır. Kapı numarası tasarımlarımızda ihtiyaca ve mekânsal yapıya uygun özel tasarım seçenekleri sunuyoruz. Değişik formlarda kapı numaraları tasarımlarımız kalite açısından da yüksek kalitede uzun yıllar dayanıklı ürünlerdir.

Kapı Numarası Tasarımlarımızın Özellikleri

Kapı numarası tasarımlarımız farklı stillerde üretilirken tasarımlarda kullanılan malzemeler özel malzemelerdir. Paslanmaz malzeme, şeffaf pileksi gibi kaliteli malzemelerden üretilen kapı numara çeşitlerimiz kullanım alanına ve ihtiyaca göre özel olarak tasarlanmaktadır. Bankalar ve oteller ya da kurumsal iş yerleri için kurumların etkinlik değerini arttıracak yaratıcı tasarımlarla kapı numarasına sahip olma imkânı sunuyoruz.

Kapı numarası tasarımlarımız farklı ebatlarda, farklı çerçeve özellikleriyle, farklı renk ve tasarımlarda sunulmaktadır. İhtiyaca özel kapı numarası üretimi yaparken modern tasarım çizgileriyle diğer kurum ve kuruluşlardan ayrılmanızı sağlıyoruz. İlk izlenim olan kapılarınız, müşterilerinizin her defasında etkilenecekleri özel tasarım kapı numarası ile fark yaratacaktır.

Özel Tasarım Otel Kapı Numaraları

Oteller kapı numaraları konusunda en farklı tasarımlara ihtiyaç duyan işletmelerdir. Otel kapı numaraları otelin kalitesini ve hizmetin farkını yansıtan otelin genel havasını değiştirecek özelliklerde olmalıdır. Başarılı ve ünlü otellerin kapı numaralarının tasarımları onların imzaları gibi olmuştur. Siz de otel numaralarınızı özel tasarımlarla otelinizin imzası haline getirebilirsiniz.